Przeprowadzki | Transport CZELADŹ – PAN TRANSPORCIK

TRANSPORT MEBLI, RTV, AGD, BAGAŻY
I INNYCH RZECZY Z CZELADZI DO DOWOLNEJ LOKALIZACJI

PRZEPROWADZKI W TYGODNIU I WEEKENDY / DZIEŃ / W NOCY

DLA FIRM & OSÓB INDYWIDUALNYCH727 937 178
przeprowadzki, transport czeladź
przeprowadzki, transport, czeladź
przeprowadzki, transport, czeladź
przeprowadzki, transport, czeladź

Dokładamy wszelkich starań, żeby cały dobytek Klienta był dobrze zabezpieczony. Nasze doświadczenie, odpowiedni sprzęt i akcesoria pozwalają zabezpieczyć wszystkie przewożone przedmioty przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przeprowadzka domów i mieszkań z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa.

Oferujemy usługi dotyczące przeprowadzek prywatnych, przeprowadzki firmowych oraz innych usług transportowych na terenie całego kraju. Nasza baza wyjazdowa zlokalizowana jest pomiędzy śląskiem, a małopolską. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Termin przeprowadzki ustalamy wspólnie z Klientem. Dokładamy wszelkich starań, żeby usługa była zrealizowana jak najszybciej.

Tak nasza firma również pomaga z demontaż i późniejszym montażem mebli. Trzeba nas tylko o tym poinformować, przed przyjazdem we wskazane miejsce.

Staramy się spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów, dlatego oferujemy dowolne przeprowadzki. Nasza flota pojazdów jest przygotowana do przeprowadzek małych, a także bardzo dużych. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Z naszych przeprowadzek korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy.

Tak. Jak najbardziej. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt w celu oszacowania ewentualnych kosztów. Nasze doświadczenie w przeprowadzkach domów i mieszkań pozwala na szybką i trafną wycenę usługi.

Tak. Nasza firma zajmuje się przewożeniem przedmiotów o rozmaitych gabarytach. Przeprowadzka obejmuje meble, sprzęt RTV i AGD, a także inne rzeczy.

Jeżeli jest taka potrzeba zajmujemy się kompleksowym pakowaniem dobytku Klienta. Posiadamy wszystkie niezbędne materiały takie jak kartony o różnych gabarytach, a także folie. Nasi pracownicy umiejętnie zapakują przedmioty każdego rodzaju, co zmniejszy ryzyko ich uszkodzenia podczas transportu.

transport czeladź

przeprowadzki czeladź

transport czeladź

przeprowadzki czeladź

transport czeladź przeprowadzki czeladź
Transport rzeczy koniecznie musi zostać zabezpieczony podczas gdy auto porusza się na drodze. Gdy potrzebujesz przetransportować meble czy też materiały budowlane z takich sklepów jak: Leroy Merlin, Agata Meble, Ikea, Merkury Market, Castorama, Mrówka, OBI, BricoMarche, Grupa PSB, Abra Meble, Bodzio i wielu innych, wystarczy że do nas zadzwonić, pomożemy w transporcie! A jeżeli czeka Cię przeprowadzka wtedy też realizujemy takie zlecenie. Dysponujemy dużą ekipę, w większości przypadków do przeprowadzki wysyłamy dwie osoby które noszą meble i kartonów, ale gdy trzeba możemy wysłać większą ekipę do przeprowadzki. Abyśmy mogli wycenić zlecenie musimy znać rozmiary mebli, ilość kartonów, odległość z punktu A do punktu B, oraz ilość pięter. Zadzwoń do nas przynajmniej z dwudniowym wyprzedzeniem, gdy potrzebujesz transportu lub przeprowadzki. Zagwarantuje to naszą dostępność. mamy duże samochody dostawcze z windą, oraz mniejsze bez windy. Jesteśmy wstanie przewieźć nawet niekształtne rzeczy. Wszystko podczas transportu zabezpieczone jest pasami transportowymi oraz gąbkami. Podczas każdego zlecenia pomagamy znosić i wnosić wszystkie rzeczy. Mamy też sporo akcesoriów do przeprowadzek, które ułatwią wnoszenie i gwarantują, że wszystko zostanie zrealizowane na wysokim poziomie. Nasza ekipa czeka na Ciebie! Zleć nam już dzisiaj transport lub przeprowadzkę. Możemy przewieźć meble z sypialni, kuchni, łazienki i innych pomieszczeń w mieszkaniu lub domu. Silny i zgrany zespół od przeprowadzek to my! PanTransporcik czeka na zlecenie od Ciebie, zadzwoń i ustalimy szczegóły.

Przewozimy meble i materiały budowlane z takich sklepów jak:


Leroy Merlin, Agata Meble, Ikea, Merkury Market,

Castorama, Mrówka, OBI, BricoMarche, Grupa PSB, Abra Meble, Bodzio